Wirtualna Recepcjonistka


Obsługa telefoniczna Twojej firmy!

Możesz przekierować swój numer do nas, na stałe lub tymczasowo. Recepcjonistka przywita się z rozmówcą według ustalonej formuły. Po każdym zakończonym połączeniu, otrzymasz powiadomienie SMS lub e-mail ze szczegółami rozmowy.

Obsługa numeru to nie tylko odbieranie połączeń, ale również:

  • prowadzenie kalendarza,
  • informowanie dzwoniącego o sprawach, które nam przekażesz,
  • ograniczenie kosztów i wzrost jakości poziomu obsługi.
Zadzwoń i dowiedz się więcej +48 22 295 11 02  
icon

Dedykowany numer

W OxCall masz możliwość aktywacji własnego numeru telefonu, z wybranej przez Ciebie strefy. Połączenia obsługiwane przez nas są nagrywane, a historia wszystkich połączeń znajduje się w Panelu Klienta, dzięki czemu masz pełny nadzór nad każdą rozmową.

icon

Prowadzenie kalendarza

Przekaż nam dostęp do obsługi firmowego kalendarza. Możemy zająć się umawianiem terminów Twoich spotkań oraz poinformować rozmówcę o godzinach Twojej dostępności.

icon

Wirtualny sekretariat

Wirtualna Recepcjonistka przedstawi się tak jak pracownik Twojej firmy. Obsłużymy każdego Klienta zgodnie ze scenariuszami rozmowy przygotowywanymi we współpracy z Tobą. Możemy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, załatwiając część spraw bez Twojej interwencji.

icon

Ograniczenie kosztów

Abonament OxCall jest zdecydowanie niższy niż koszty uruchomienia fizycznego sekretariatu i zatrudnienia własnego pracownika. Przekaż obsługę połączeń wyspecjalizowanym Wirtualnym Recepcjonistkom, które podniosą jakość obsługi Twoich Klientów.

Chcesz poznać szczegóły oferty?