OXCALL

Telefoniczna obsługa prawników

Osobisty sekretariat prawny Twojej kancelarii

icon

Pakiety

od 99 zł/miesiąc.

icon

Dostępność

od teraz każde Twoje połączenie będzie odebrane.

icon

Odbieranie połączeń

dyskrecja i profesjonalizm.

icon

Panel Klienta

przegląd i możliwość odsłuchania wszystkich połączeń.

icon

Bezpieczeństwo

poufność przekazywanych informacji.

icon

Prowadzenie kalendarza

zarządzanie spotkaniami przez integrację Twoim kalendarzem.

OXCALL

Wirtualny sekretariat Twojej kancelarii prawnej


Pełna dyspozycyjność oraz gwarancja dyskrecji dla Twoich klientów

OXCALL
Kompleksowa oferta dla Kancelarii prawnych

Asystentka OxCall

  • Prowadzenie kalendarza 85%
  • Transfer połączeń 90%
  • Powiadomienia 87%
  • Centrala telefoniczna 95%

Ograniczenie kosztów

OxCall to realne wsparcie i minimalizacja nakładu pracy dla każdego prawnika. Możemy być pomocni zarówno do regularnej obsługi, lub jako wyjście awaryjne w sytuacjach podbramkowych. W każdej chwili jesteśmy gotowi by przejąć rozmowę i odpowiedzieć na wstępne pytania i wątpliwości petentów za pomocą przygotowanych list FAQ. Dzięki prostej integracji z Twoim kalendarzem możemy nanosić prośby o spotkania lub inne ważne zdarzenia.

Profesjonalne wsparcie w codziennych działaniach, zwiększenie produktywności i wydajności, gwarancja satysfakcji petentów - nasze usługi dla prawników oferują to wszystko w niskiej, klarownej cenie. Płacąc od 99zł/ mc możesz w pełni korzystać z naszej pomocy.

Stała obsługa

Spotkania, rozprawy sądowe, analizy - wszystkie te czynności sprawiają, że czasu na odbieranie telefonów jest naprawdę mało. Pamiętaj jednak, że Twoi petenci oczekują dostępności przez cały czas, zwłaszcza, że często są to sytuacje awaryjne.

Osobista asystentka dla prawników stanowi punkt pierwszego kontaktu dla Twoich interesantów. W tym przypadku priorytetem jest dla nas dyskrecja, zachowanie poufności i profesjonalne podejście do spraw. Nasi pracownicy biorą udział w regularnych i kompleksowych szkoleniach, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów.
Dzięki stałemu rozwojowi, znają odpowiednie zagadnienia i przepisy prawne i wiedzą jak postępować w konkretnych przypadkach oraz jakich informacji mogą udzielić w danych sytuacjach.
Możemy zagwarantować, że Twoi interesanci będą czuć się bezpiecznie i nie zauważą różnicy.

Dlaczego my?

Doświadczenie
Znamy się na branży. Nasza kadra i doświadczenie w usługach prawnych to baza, która pozwala na oferowanie pomocy innym prawnikom.

Zwiększenie dyspozycyjności przy zmniejszeniu kosztów stałych
Zdarzają się sytuacje, w których pracownicy kancelarii są chorzy, nieobecni czy też w natłoku spraw nie mogą odebrać telefonu.

POCZEKALNIA - wiemy, kiedy i z kim chcesz być połączony.
Dzięki notatkom przygotowanym przy rozpoczynaniu współpracy wiemy, kiedy przełączyć interesanta do Ciebie, a kiedy sprawa może zaczekać.

Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań
Integracja kalendarzy i możliwość przeglądania w czasie rzeczywistymna laptopie, smartfonie czy tablecie pozwoli na szybką organizację spotkania przez naszego pracownika.

Notatki i podsumowania rozmów
Po każdym odebranym połączeniu otrzymujesz krótkie podsumowanie na adres e-mail. Dzięki temu znasz wstępnie sprawę i możesz przygotować się do rozmowy przed oddzwonieniem.

Większa dostępność - większe zyski
Dyspozycyjność i odbieranie telefonów buduje zaufanie klientów. Dzięki łatwej dostępności mają świadomość, że mogą liczyć na Twoje wsparcie nawet w sytuacjach awaryjnych.

Dbanie o siebie
Pamiętaj również o sobie- dzięki naszej pomocy odciążysz ilość obowiązków, jakie spoczywają na Tobie czy innych pracownikach kancelarii. Możesz dzięki temu skupić się na sprawach, które są na prawdę ważne i zwiększyć produktywność swoją i zespołu.

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i wypróbuj konto testowe - bezpłatnie przez tydzień!

Oferujemy bezpłatny okres próbny

#
#