OXCALL

Obsługa telefoniczna dla agentów nieruchomości

Czy na pewno wszystkie połączenia muszą trafiać bezpośrednio do Ciebie? W OxCall obsługujemy Twój numer firmowy, a Ty oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze.

icon

Obsługa połączeń

nasza Asystentka przedstawi się dzwoniącym tak jak sobie życzysz.

icon

Pomoc

udzielimy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

icon

Panel Klienta

dostęp do historii wszystkich połączeń gdziekolwiek jesteś.

icon

Dostępność

gdy nie masz czasu, zawsze możesz przekierować telefon do nas.

icon

Niskie koszty

wartość abonamentu OxCall jest niższa niż koszt zatrudnienia pracownika.

icon

Transfer połączeń

możemy przekierowywać ważne połączenia na wybrane przez Ciebie numery.

OXCALL

Zajmuj się tylko tymi sprawami, które wymagają Twojej uwagi


Przekaż nam obsługę połączeń telefonicznych oraz prowadzenie swojego kalendarza spotkań. Jeśli jakaś sprawa wymaga Twojej pilnej interwencji, poinformujemy Cię o tym.

OXCALL
Branża nieruchomości a OxCall

Szeroki wachlarz naszych usług

 • Rezerwacja terminów 90%
 • Powiadomienia SMS/e-mail 90%
 • Przyjmowanie zapytań 80%
 • Przekierowania połączeń 87%
 • Automatyczne zapowiedzi głosowe 89%

Dedykowane rozwiązania dla Twojej branży

Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, agenci nieruchomości zyskują dodatkowy czas i pieniądze. Poświęć swoim klientom więcej uwagi, bez zaniedbywania innych spraw. Umożliwiamy Ci działanie na wielu płaszczyznach jednocześnie! Nie musisz się przejmować dzwoniącym telefonem podczas spotkania - rozmowę telefoniczną przeprowadzimy my! Dodatkowo, aby zwiększyć efektywność Twojej pracy, poprowadzimy Twój kalendarz spotkań. Dbałość w zarządzaniu terminami to nie tylko ułatwienie, ale także możliwość generowania większej ilości spotkań i sprzedaży.

Niezakłócony czas spotkań

Podczas gdy Ty przeprowadzisz spotkania z klientami, my zajmiemy się odbieraniem połączeń przychodzących. Każde połączenie zostanie zapisane i wysłane na Twój adres e-mail lub w formie SMS, abyś w wolnej chwili mógł zapoznać się z jego treścią. Otrzymasz nie tylko nagranie, ale także informacje odnośnie osoby dzwoniącej - jej dane oraz numer telefonu. Zebrane przez nas informacje pozwolą Ci w szybki sposób zapoznać się z sytuacją i podjąć dalsze działania.

 • Brak stresu.
 • Minimalizacja kosztów.
 • Optymalizacja czasu pracy.
 • Zwiększona satysfakcja.
 • Zadowolenie klientów.
 • Zwiększona wydajność prowadzonej działalności.

Pilnujemy Twojego kalendarza

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Poprzez dostęp do Twojego kalendarza, będziemy na bieżąco monitorować Twoje sprawy i ważne wydarzenia. Możemy sprawdzić dostępne terminy i umówić kolejne spotkania z zainteresowanymi osobami. Dzięki prowadzonemu kalendarzowi wiemy, w jaki sposób Twoje zyski mogą się powiększyć!

Lista najczęściej zadawanych pytań

W Twojej branży zdarza się, że kolejne telefony zwiastują często powtarzające się pytania. Z OxCall masz pewność, że każdy klient otrzyma odpowiedź, a Ty możesz cieszyć się dodatkowym czasem i spokojem bez konieczności powielania tych samych odpowiedzi.

Oferujemy bezpłatny okres próbny

#
#